Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

AKTUALNE VREMENSKE PRILIKE ~ 11.04.2005. - 21.04.2005.

Teme i postovi objavljeni u 2005. godini
CUMULONIMBUS

PostPostao/la FRAKTUS » 20 tra 2005, 19:17

dobro je danas bilo...brdo kumulusa još više kumulonimbusa pa pljuskovi...jako jugo povremeno...pa oko podne jaka krupa (tuča, grad i tako to :)) sad opet grmljavina a sa zapada dolaze ogromne kule od kumulusa kojima triba par sekundi da postanu oluja....bit će veselo

UREDNIK

PostPostao/la ZW » 20 tra 2005, 20:23

Vjetar je napisao/la:
Na snimanju prognoze danas je bio Vakula, davao mi je savjete, dobih dvd za doma, čak ću izaći u školskom listu jer me profesorica slikala, pitala za ime i prezime i objavit će me..... :D

i tak....evo Tina je pored mene i ona se slikala sa mnom na prognozi. Sve vas puno pozdravlja....idemo dalje, boooooooooook

moram biti iskren...dok ovo čitam preplavio me osjećaj ljubomore...ideš...

super je bilo spikati sa Natašom i Dunjom ali sad mi je žao kaj sam propustio Vakulu...
a Tina se nije sa mnom slikala... :plac: Tina, sad moraš na kavu samnom ;)

inače, danas popodne Big Mac u Zg, sendvič od svega, samo nije bilo tuče, ni grmljavine, ni snijega...zapravo, nije onda bio Big Mac, nego nešto drugo...neki manji menu...ne znam, ne jedem to cvjetić od hrane ;)

BURA

PostPostao/la meteofil » 20 tra 2005, 21:30

Evo kod mene je upravo prošao jedan val kiše sa grmljavinom,+12 je inače kao i sinoć 8)

EXPERT

PostPostao/la Ned » 20 tra 2005, 22:20

Svi danas uživaju u vremenskim događajima, samo kod mene ništa posebno ....popodne kratkotarjni, preprepre kratki pljusako od 10-tak minuta, bez grmčljavine, vjetra, tuče...večeras je gotovo vedro :(

EXPERT

PostPostao/la Chinook » 20 tra 2005, 22:26

Ned je napisao/la:
Svi danas uživaju u vremenskim događajima, samo kod mene ništa posebno ... :(

Ned, da ne budeš tužan - sve što sam ja danas vidio je slaba kiša.....
Al sam barem dobio dvd s prognozom, no ne radi mi jer nemam decoder za dvd na kompjuteru? :!: :?: :?
Kaj sad? Mogu li to s neta skinut?
Sad dođoh doma, Zagreb suh, kod mene slaba kiša iz poluoblačnog neba...

EXPERT

PostPostao/la Ned » 20 tra 2005, 22:26

Vjetar je napisao/la:
Na snimanju prognoze danas je bio Vakula, davao mi je savjete, dobih dvd za doma,

jesi snimao prognozu baš za sutra ili ??

BURA

PostPostao/la stanko12 » 20 tra 2005, 22:36

Vjetar je napisao/la:
Ned je napisao/la:
Svi danas uživaju u vremenskim dogaðajima, samo kod mene ništa posebno ... :(

Ned, da ne budeš tužan - sve što sam ja danas vidio je slaba kiša.....
Al sam barem dobio dvd s prognozom, no ne radi mi jer nemam decoder za dvd na kompjuteru? :!: :?: :?
Kaj sad? Mogu li to s neta skinut?
Sad doðoh doma, Zagreb suh, kod mene slaba kiša iz poluoblaènog neba...

morash imati dvd-rom...izgleda isto kao cd-rom ali cita devedeove,mislim da druge pomoci nema...u ve-mil-u ima ih povoljnih...
mrzim toplo proljeche,ljeto,juzhinu,dva dana bez oborina,sunce,zhegu,ljetno rachunanje vremena posebno...lista josh u radu...

EXPERT

PostPostao/la Chinook » 20 tra 2005, 22:38

ne, karte su bile od ovog ponedjeljka, Ned. Stanko, imam dvd rom, al ne znam zakaj ne radi?

EXPERT

PostPostao/la Ned » 20 tra 2005, 22:41

Čuvajte te dvdove - valjda ćemo ih jednom gledati na MM :D
Pa ako imaš dvd rom onda bi ga trebao moći čitati :? tj gledati

BURA

PostPostao/la stanko12 » 20 tra 2005, 22:44

Vjetar je napisao/la:
Stanko, imam dvd rom, al ne znam zakaj ne radi?

uf,ne znam,koji program imash za gledanje dvd-a?iako mislim da bi i windows media player dvd trebao otvarati...Offtopic,sta mislish ,oche li ona hrga na radaru malo dolje dochi? :lol:
mrzim toplo proljeche,ljeto,juzhinu,dva dana bez oborina,sunce,zhegu,ljetno rachunanje vremena posebno...lista josh u radu...

EXPERT

PostPostao/la Chinook » 20 tra 2005, 22:47

pa znam da sam ranije gledao filmove, ali sad neće raditi ni filmovi, a ni ovaj dvd kaj sam danas dobio. :? :cry:

javlja mi da nemam decoder...

inače, slike su sve iste kao u dnevniku, svaka stoji 15 sekundi i za to vrijeme mi govorimo što mislimo da trebamo. ja sam snimio prvi pokušaj pa mi je Vakula dao malu poduku pa sam išao još jednom, a kasnije su me slikale profesorice iz OŠ Jure Kaštelana na Savici pa će napravit reportažu u svom školskom listu i poslat mi ga doma.

E da, Vakula je rekao da radar s Bilogore teško da će profunkcionirati za stalno uskoro.....od animacije ništa. :cry:

I HRT uskoro osniva meteorološku redakciju pa će u svako doba dana tamo biti dežuran meteorolog, a poboljšat će i prognozu na Dnevniku.

EXPERT

PostPostao/la Chinook » 20 tra 2005, 22:51

stanko12 je napisao/la:
uf,ne znam,koji program imash za gledanje dvd-a?iako mislim da bi i windows media player dvd trebao otvarati..i? :lol:

win media player mi javlja da ne može "play thid DVD because a compatibile DVD decoder is not installed on your computer". :?

ps. ta gromada se polako spušta, al i raspada...aladin ne daje kišu uopće više zagrebu....

BURA

PostPostao/la stanko12 » 20 tra 2005, 22:56

Vjetar je napisao/la:
stanko12 je napisao/la:
uf,ne znam,koji program imash za gledanje dvd-a?iako mislim da bi i windows media player dvd trebao otvarati..i? :lol:

win media player mi javlja da ne može "play thid DVD because a compatibile DVD decoder is not installed on your computer". :?

probaj nachi neki noviji bug cd pa od tam nanovo instaliraj neki dvd player...ak nemash odi na http://www.cliprex.com/ i tu mozesh downloadad neki free dvd player,on vjerovatno ima u paketu sve decodere...

BURA

PostPostao/la stanko12 » 20 tra 2005, 23:07

takt 9.8c i pocela slaba kishica

BURA

PostPostao/la NINO » 20 tra 2005, 23:37

ste vidjeli sarajevo 9 stupnjeva-slab snijeg

PrethodnaSljedeća

Natrag na 2005. GODINA

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]