Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

problemi s web stranicom i forumom

Nakon registracije na forum i prije uključenja u njegov rad svakako pročitajte pravila foruma. Ukoliko naiđete na problem, želite ostavitit svoju primjedbu ili sugestiju, u ovoj rubrici nam se možete obratiti
ČLAN

problemi s web stranicom i forumom

PostPostao/la njanja1973 » 26 srp 2018, 23:43

Pozdrav svima,

pitanje glasi, ima li još tko problema s učitavanjem stranice? Meni se u chromu uopće neće normalno otovoriti stranica. Drugi problem je forum, a u kojem ne vidim lanjske slike uopće. Razlog i neko riješenje bih molio i bio zahvalan.
Lp,
Vanja :sick:

TRAMONTANA

Re: problemi s web stranicom i forumom

PostPostao/la CaptKirk » 27 srp 2018, 00:45

Najbolje ti je rješenje promijeniti preglednik! Taj Chrome je horor sam po sebi, da se bar nikad nije pojavio. Ja na FF nemam nikakvih problema. Ako si na win10, probaj koristiti Edge. Skroz solidan browser. (ali vjerojatno koristiš windows7, jer su naši ljudi teški prihvatiti novitete). Od mobilnih preglednika najbolji dojam su mi ostavili Dolphin i Safari...Chrome je i tamo katastrofa.
slika

ČLAN

PostPostao/la Albatros » 27 srp 2018, 01:09

CaptKirk je napisao/la:
Najbolje ti je rješenje promijeniti preglednik! Taj Chrome je horor sam po sebi, da se bar nikad nije pojavio. Ja na FF nemam nikakvih problema. Ako si na win10, probaj koristiti Edge. Skroz solidan browser. (ali vjerojatno koristiš windows7, jer su naši ljudi teški prihvatiti novitete). Od mobilnih preglednika najbolji dojam su mi ostavili Dolphin i Safari...Chrome je i tamo katastrofa.

Slažem se FireFox 64 bita je sada trenutno najbolji browser, jedno vrijeme Chrome je bio brži i bolji. Ali sada FireFox rules. Mislim i prije je FireFox bio najbolji browser ali je bio prespor, sad je i najbolji ali i najbrži.

TRAMONTANA

PostPostao/la CaptKirk » 27 srp 2018, 04:38

Kao glavna alternativa tadašnjem zloglasnom Internet Exploreru, Firefox je bio odličan u prvim verzijama. Tada su malo izgubili busolu, počeli pratiti Chrome i zapali u veliku krizu, vukao se kao polukrepana mačka...Otkad su napustili Gecko engine i razvili Quantum, druga priča! Pojeli su Chrome i njegove chromium surogate za doručak. Neko sam vrijeme koristio Vivaldi, simpatičan hibrid Opere i Chroma, ali FF Quantum je nadmašio sve!
slika

BURA
Lokacija: Kordići žumberački (690m)/jaska/zg(tresnja)/koprivnica

PostPostao/la Korda » 27 srp 2018, 12:11

njanja1973 je napisao/la:
. Drugi problem je forum, a u kojem ne vidim lanjske slike uopće. Razlog i neko riješenje bih molio i bio zahvalan.

Slike ne vidiš zato jer ih uploadamo na postimage koji briše slike nakon 3 mjeseca!

na žalost, nismo se baš potrudili poduzeti nešto s tim tako da slike zaboravi, vidjet ćeš jedino one koje su ponaosob uploadane na neki drugi (naplatni) servis ili uz kreirani osobni korisnički račun

Natrag na PRAVILA, POMOĆ I OSTALO

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gostiju.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]